Zwycięstwo ABC Futbolu na turnieju w Gorzowie!

ABC Futbolu Dębno

fot. debno.pl

Kolejny sukces odniosła drużyna ABC Futbolu Dębno z rocznika 2004, która w sobotę 9 stycznia 2016 roku wzięła udział w Halowym Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Stilon – Gramy z sercem”. Wpisowe zespołów zostało przekazane na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Podopieczni trenera Marka Rawskiego mieli okazję zmierzyć się z drużynami PUKS Gorzów Wielkopolski, Stilon II Gorzów Wielkopolski i Impuls Wawrów. Dębnianie awansowali z pierwszego miejsca.

reklama
W półfinale rywalem ABC Futbolu Dębno była pierwsza drużyna Stilonu Gorzów Wielkopolski. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, dlatego o awansie do finału zadecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali dębnianie. Tymczasem w finałowym pojedynku nasza ekipa pokonała 3-2 Progres Gorzów Wielkopolski.

Tabela końcowa:
1. ABC Futbolu Dębno
2. Progres Gorzów Wlkp.
3. PUKS Maksymilian Gorzów Wlkp.
4. Stilon I Gorzów Wlkp.
5. Czarni Witnica
6. Stilon II Gorzów Wlkp.
7. Impuls Wawrów
8. Warta Gorzów Wlkp.

Drużynę ABC Futbolu Dębno reprezentowali następujący zawodnicy: Gabriel Tylkowski, Jakub Głodek, Kacper Czerniejewski, Marcel Polanowski, Filip Żywicki, Mikołaj Czerniachowicz, Wojciech Rawski, Karol Windysz, Mateusz Wierzbowski i Oliwier Rozalik.