Styczniowa sesja nadzwyczajna… w październiku
fot. Marcin Struk

fot. Marcin Struk

Radni Rady Miejskiej w Dębnie otrzymali właśnie informację o zwołaniu XIX sesji. Nie byłoby pewnie w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w piśmie podpisanym przez Przewodniczącego Rady Miejskiej znalazły się… dwie daty.

Na samym wstępie pisma możemy znaleźć informację o XIX sesji Rady Miejskiej zaplanowanej na poniedziałek 11 stycznia 2016 roku o godzinie 15:00. Wszystko zgadzałoby się, gdyby nie to, że poniżej w tekście możemy przeczytać:

Informuję, że na dzień 29 października 2015 r. na godz. 12:00 zwołana została XV sesja Rady Miejskiej w Dębnie. Obrady odbędą się w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Dębnie.

reklama
Pismo zostało podpisane przez Przewodniczącego Rady Miejskiej, Pawła Chrobaka i dotarło do radnych dopiero w piątkowy wieczór. Zdjęcie pisma opublikowali między innymi Radni Marcin Struk i Grzegorz Kulbicki. Zawiadomienie z identycznym błędem otrzymał również między innymi Marcin Krzysiak, co pokazuje niestety, w jaki sposób są przygotowywane i podpisywane dokumenty. Nie jest to najlepsza laurka dla Urzędu Miejskiego w Dębnie.

fot. Grzegorz Kulbicki

fot. Grzegorz Kulbicki

fot. Marcin Struk

fot. Marcin Struk