Bieg „Policz się z cukrzycą” w Debnie

bieg policz się z cukrzycą

fot. Facebook

Netto Grupa Biegowa 42,195 Dębno zaprasza wszystkich mieszkańców naszego regionu do wzięcia udziału w biegu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod hasłem „Policz się z cukrzycą”, który odbędzie się już w niedzielę 10 stycznia w naszym mieście.

Głównym celem biegu jest propagowanie akcji „Policz się z cukrzycą” – autorskiego programu Fundacji WOŚP oraz Programu Leczenia Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą. Zbiórka pieniędzy zostanie przekazana oczywiście na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – opłata startowa wynosi minimum 10 złotych.

reklama
Bieg odbędzie się już w niedzielę 10 stycznia o godzinie 11:00 po promenadzie wzdłuż jeziora Lipowo. Biuro zawodów w DOK będzie czynne od 09:00 do 10:30, a uczestnicy będą musieli przebiec 4 pętle – łącznie 6 kilometrów. Dodajmy, że pierwsze trzy osoby wśród kobiet i mężczyzn zostaną nagrodzone upominkami rzeczowymi, natomiast wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane okolicznościowe koszulki i upominki rzeczowe.

Współorganizatorami biegu są Dębnowski Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie „Być nie mieć”, natomiast głównym sponsorem jest sklep Netto.