Ruszyły zapisy na 43. Maraton Dębno!
maraton dębno

fot. Maraton Dębno

Organizatorzy 43. Maratonu Dębno oficjalnie poinformowali o rozpoczęciu zapisów na bieg, który został zaplanowany juz na niedzielę 3 kwietnia 2016 roku. W tym roku będziemy obchodzili 50-lecie biegów w naszym mieście.

Zgłoszenia do 43. Maratonu Dębno odbywają się przez stronę internetową do 31 marca 2016 roku. Zainteresowani mogą zarejestrować się klikając TUTAJ. Tymczasem w 2016 roku obchodzimy Złoty Jubileusz zorganizowania pierwszej edycji biegu. Z inicjatywy Henryka Witkowskiego w 19666 roku przeprowadzono pierwszy bieg długodystansowy pod nazwą „Mały Maraton o Błękitną Wstęgę Granicy Pokoju”.

reklama
Tymczasem już 3 kwietnia zostanie rozegrany 43. Maraton Dębno, który będzie jednocześnie 14. Mistrzostwami Polski Policjantów, trzecimi Mistrzostwami Polski Strażaków, a ponadto o miano najlepszego biegacza powalczą nauczyciele. Dodajmy, że jednym z partnerów kwietniowego maratonu będzie firma New Balance.

Tymczasem przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębnie zapraszają wszystkich zawodników z naszej gminy do zapisów w biurze przy ulicy Parkowej. Lokalni biegacze będą mogli liczyć wówczas na zwolnienie z opłaty startowej.