Kończymy 2015 rok. 200 tysięcy odwiedzin eDebno.pl!

eDebno - strona internetowa

fot. eDebno.pl

Wielkimi krokami zbliżamy się do końca 2015 roku. Zdecydowaliśmy się więc na krótkie podsumowanie działalności portalu internetowego eDebno.pl, który stał się jednym z najczęściej odwiedzanych serwisów w naszym regionie.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy na ekranach Waszych monitorów pojawiliśmy się 6 kwietnia 2015 roku. Już pierwszy miesiąc działalności pokazał, że tworzenie serwisu ma sens. Ostatecznie niecałe 9 miesięcy kończymy z liczbą blisko 120 tysięcy osób, które odwiedziły portal internetowy eDebno.pl, dając łącznie 200 tysięcy wyświetleń.

reklama
W mijającym roku odwiedzali nas głównie użytkownicy z Polski, choć sporą część stanowili również goście z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Norwegii, czy Stanów Zjednoczonych. Zdajemy sobie sprawę, że przed nami jeszcze sporo pracy, otwieramy się na nowe pomysły i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w kolejnych miesiącach.

Korzystając z okazji w imieniu portalu internetowego eDebno.pl składamy wszystkim mieszkańcom i sympatykom gminy Dębno, najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżającego się 2016 roku. Udanej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności w nadchodzących miesiącach!