Kolejna zmiana prezesa Szpitala w Dębnie?!

szpital dębno

fot. debno.pl

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem będziemy świadkami kolejnej zmiany na stanowisku prezesa Szpitala w Dębnie. Wicestarosta Powiatu Myśliborskiego wysłał właśnie pismo do Burmistrza w sprawie zwołania Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników.

reklama

Przypomnijmy, że obecnie większościowym udziałowcem Szpitala w Dębnie jest Powiat Myśliborski, natomiast część udziałów posiada również gmina Dębno. Tymczasem radny Grzegorz Kulbicki na poprzedniej sesji zapytał o ostatnie doniesienia mówiące o ewentualnej zmianie na stanowisku prezesa dębnowskiego szpitala.
Burmistrz Piotr Downar w odpowiedzi na zapytanie przyznał, że otrzymał pismo od wicestarosty Powiatu Myśliborskiego o zwołaniu na 18 grudnia Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, do którego zawarto uchwałę w sprawie zmiany umowy spółki, odwołania Prezesa Zarządu Spółki oraz powołania nowego Prezesa Zarządu Spółki. To oznacza, że już niebawem z funkcją prezesa najprawdopodobniej pożegna się Zbigniew Gomułka. Kto będzie jego następcą? Wkrótce powinniśmy poznać decyzję.