Beau Jeu oficjalną piłką na Euro. Kup tanio w sklepie!

beau jeuZa nami losowanie fazy grupowej Mistrzostw Europy. Piłkarska reprezentacja Polski będzie miała okazję zmierzyć się z zespołami Niemiec, Ukrainy oraz Irlandii Północnej. Celem biało-czerwonych jest oczywiście awans do fazy pucharowej.

Podopieczni trenera Adama Nawałki udanie zaprezentowali się w eliminacjach Mistrzostw Europy. Biało-czerwoni ostatecznie musieli jedynie uznać wyższość Niemców, zostawiając za sobą Irlandczyków, czy Szkotów. Sztab szkoleniowy już teraz główkuje nad odpowiednim przygotowaniem zespołu do Euro, przedstawiciele PZPN w porozumieniu z selekcjonerem wybrali już ośrodek we Francji, czy zakontraktowali obóz przygotowawczy w polskich Bieszczadach.

To oczywiście nie koniec, ponieważ poznaliśmy już przeciwników w planowanych meczach towarzyskich. W marcu czekają nas boje w Poznaniu i Krakowie, gdzie zagramy kolejno z reprezentacjami Serbii i Finlandii. Tymczasem na początku czerwca będzie okazja zmierzyć się z silnymi Holendrami oraz kadrą Litwy. Po ostatnim starciu w Gdańsku, Polacy wylecą już na Mistrzostwa Europy do Francji.

reklama

W trakcie losowania fazy grupowej Mistrzostw Europy zaprezentowano już oficjalną piłkę – Beau Jeu, tłumacząc na język polski – piękna gra.Kolorystyka zaprezentowanej futbolówki nawiązuje do barw Mistrzostw Europy, a także gospodarza turnieju – Francuzów. Biel uzupełniają wstawki czerwone oraz niebieskie. Kolejnym krokiem było umieszczenie futbolówki w Future Arena, będącą pierwszym cyfrowym stadionem zbudowanym pod Paryżem specjalnie na tę okazję.

Oficjalna piłka Mistrzostw Europy jest oczywiście świetną okazją do prezentu. Poszukujecie futbolówki po konkurencyjnych cenach? Tani i profesjonalny sprzęt piłkarski znajdziecie między innymi w sklepie futbolsport.pl, który oprócz futbolówek, posiada w swojej ofercie wiele innych rzeczy, takich jak obuwie, czy stroje piłkarskie.