Festiwal Aniołów w Dębnie. Zapraszamy na halę!
FEST_ANIOW_PLAKAT._druk_doc_poprawiony_maly-1W najbliższą sobotę 19 grudnia 2015 roku w hali sportowo-rehabilitacyjnej OSiR w Dębnie odbędzie się dziesiąta edycja Festiwalu Aniołów. Już teraz gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej gminy. Początek o godzinie 14:00.

W programie tegorocznej edycji Festiwalu Aniołów znajdują się między innymi kiermasz ozdób bożonarodzeniowych, świąteczne warsztaty, czy liczne licytacje. Nie zabraknie również śpiewów, tańców oraz występów teatralnych zespołów dziecięcych. Głównym celem festiwalu jest pomoc dla wychowanków Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej i chorej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie.

reklama
Dyrektor, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły oraz uczniowie i Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 1 w Dębnie zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy. Dodajmy, że honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Olgierd Geblewicz.