Dębnowscy radni PiS na spotkaniu w Szczecinie

fot. edebno.pl

fot. edebno.pl

Jak udało nam się dowiedzieć, w zeszłym tygodniu radni PiS, Łukasz Lewandowski oraz Dariusz Gaczyński udali się do Szczecina na spotkanie z Dyrektorem Wydziału Edukacji i Sportu, Hubertem Riabionowem oraz Dariuszem Draczyńskim pełniącym obowiązki Głównego Specjalisty.

reklama

Radni z Dębna zainteresowani byli możliwościami pozyskania środków finansowych na poprawę infrastruktury sportowego naszego miasta. Cieszy nas taka aktywność radnych i mamy nadzieję na pozytywne efekty takiego działania. Nasza infrastruktura sportowa wymaga niezbędnej modernizacji np. hala sportowa przy SP3.
Przypomnijmy, że aktualnie prowadzone są prace na Stadionie Miejskim przy ulicy Gorzowskiej, związane z wymianą murawy. Pamiętajmy jednak, że potrzebna jest również rewitalizacja płyty bocznej (tzw. bocznego boiska). To niezbędny element prawidłowego prowadzeniu procesu treningowego w MKS Dąb Dębno oraz innych podmiotów naszej gminy zajmujących się krzewieniem szeroko pojętej kultury fizycznej.