Wyjazdowy mecz Dębu w Pucharze Polski

Dąb Dębno

fot. własne

Drużyna Dębu Dębno w sobotę zakończy ostatecznie jesienne zmagania. Podopieczni trenera Marcina Domagały w spotkaniu V rundy Pucharu Polski zmierzą się na wyjeździe z zespołem Piasta Karsko. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:30.

Piłkarze Dębu Dębno na pewno nie będą najlepiej pamiętali końcowej fazy rundy jesiennej czwartej ligi, w której przegrali na wyjeździe 0-2 z Piastem Chociwel, a następnie u siebie 1-2 z Gryfem Kamień Pomorski. Dębnianie zakończyli tym samym rundę jesienną na siódmym miejscu, ze stratą czterech punktów do wicelidera – Kluczevi Stargard Szczeciński.

reklama
Tymczasem zespół Piasta Karsko występuje na co dzień w rozgrywkach Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Sobotni rywale Dębu w ostatnich meczach przegrali u siebie 0-4 z Energetykiem Gryfino, po czym ulegli 0-1 Kłosowi Pełczyce. Piast Karsko z dorobkiem siedemnastu punktów plasuje się obecnie na jedenastym miejscu w tabeli.

Spotkanie V rundy Pucharu Polski okręgu szczecińskiego, Piast Karsko – Dąb Dębno, zostanie rozegrane w sobotę 28 listopada o godzinie 12:30. Po zakończeniu meczu podamy u nas jego wynik.