Fatalne wyniki drużyn z gminy Dębno
piłka nożna

fot. google.com

W kończący się weekend mieliśmy okazję wspólnie emocjonować się meczami piłki nożnej z udziałem drużyn reprezentujących gminę Dębno. Tradycyjnie już teraz możecie sprawdzić u nas komplet wyników.

Niezbyt udanie ostatnie spotkanie rundy jesiennej będą wspominali zawodnicy Dębu Dębno, którzy na boisku w Słońsku dość niespodziewanie przegrali 1-2 z Gryfem Kamień Pomorski. Gorycz porażki przełknęli również juniorzy. Podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego ulegli 0-2 ekipie Vinety Wolin.

reklama

Z wysokiego zwycięstwa mogą cieszyć się zawodnicy Myśli Dargomyśl, którzy pokonali u siebie 9-0 ekipę Santosu Sarbinowo. Trzy bramki strzelił Bartosz Niparko, dwukrotnie trafił Patryk Kasprowiak, a po jednym golu zdobyli Krzysztof Sikora, Przemysław Dereń, Marcin Zieliński oraz Mateusz Żugaj. Gorycz porażki przełknęła Olimpia Smolnica, która na wyjeździe dała sobie strzelić aż osiem bramek. Nie popisali się za to piłkarze Pomorzanina Cychry, którzy ostatecznie nie udali się na mecz z Piastem Piaseczno, a co za tym idzie, zostaną ukarani walkowerem.
Wyniki weekendowych meczów piłki nożnej:
Dąb Dębno 1-2 Gryf Kamień Pomorski
Dąb J Dębno 0-2 Vineta Wolin
Myśla Dargomyśl 9-0 Santos Sarbinowo
Piast Piaseczno 3-0 Pomorzanin Cychry
GKS Golenice 8-0 Olimpia Smolnica