Dąb kończy rundę. Rywal z Kamienia Pomorskiego
Dąb Dębno

fot. własne

Przed drużyną Dębu Dębno spotkanie ostatniej, piętnastej kolejki rundy jesiennej. Podopieczni trenera Marcina Domagały na zakończenie zmagań zmierzą się na boisku w Słońsku z zespołem Gryfa Kamień Pomorski. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:00.

Piłkarze Dębu Dębno są zdecydowanymi faworytami sobotniego spotkania czwartej ligi zachodniopomorskiej. Dębnianie po czternastu kolejkach mają na koncie dokładnie 24 punkty, co pozwala im plasować się na szóstej pozycji. Ewentualne zwycięstwo może dać awans na trzecie miejsce. Biało-zieloni zamierzają zrehabilitować się za ostatnią wpadkę, jaką była niewątpliwie porażka 0-2 z Piastem Chociwel.

reklama
Tymczasem drużyna Gryfa Kamień Pomorski z dorobkiem czternastu punktów zajmuje jedenastą pozycję w tabeli czwartej ligi zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Jarosława Włodarczyka mają za sobą udane dni – najpierw w Pucharze Polski wyeliminowali ekipę Błękitnych Trzygłów, a następnie wygrali u siebie 2-0 z Odrą Chojna.

Spotkanie 15. kolejki IV ligi, Dąb Dębno – Gryf Kamień Pomorski, zostanie rozegrane w sobotę 21 listopada 2015 roku o godzinie 13:00 na boisku w Słońsku.