Wyjazdowy mecz Dębu w Chociwlu
Dąb Dębno

fot. własne

Przed nami kolejne piłkarskie emocje związane z meczem zespołu Dębu Dębno. Podopieczni trenera Marcina Domagały w spotkaniu 14. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej zagrają na wyjeździe z drużyną Piasta Chociwel.

Gospodarze sobotniego spotkania nie są uważani za faworytów. Piłkarze Piasta Chociwel po rozegraniu trzynastu meczów mają na koncie dokładnie 14 punktów, co pozwala im zajmować dziesiątą pozycję w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Tomasza Brzozowskiego w ubiegłej kolejce przegrali na wyjeździe 1-4 z Odrą Chojna, natomiast w ramach okręgowego Pucharu Polski, pokonali skromnie 1-0 ekipę Sowianki Sowno.

reklama
Znacznie lepiej w rozgrywkach IV ligi zachodniopomorskiej prezentują się zawodnicy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Marcina Domagały z dorobkiem 24 punktów, plasują się na szóstej pozycji w tabeli. Dębnianie mają za sobą udane dni – najpierw wygrali w lidze 4-1 z Jeziorakiem Szczecin, by następnie pokonać Zielonych Zielin aż 11-1.

Sobotnie spotkanie 14. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej Piast Chociwel – Dąb Dębno zostanie rozegrane o godzinie 13:00. Zaraz po meczu przedstawimy Wam jego wynik.