Chora Olga czeka na nasze wsparcie

fot. Fundacja Serce Dziecka

fot. Fundacja Serce Dziecka

Do naszej redakcji napłynęła wiadomość od czytelniczki, w której prosi nas o pomoc w zbiórce pieniędzy na operację ratującą życie czteroletniej Olgi. Jej historia poruszyła nas, wierzymy, że także wśród 12 tysięcy użytkowników znajdą się osoby chętne przelać nawet drobną kwotę, by wesprzeć Olgę.

Pełną historię choroby, tego jak ważna jest nasza pomoc znajdziecie na stronie internetowej Fundacji opiekującej się Olgą, aby przejść na stronę kliknij TUTAJ. Poniżej przedstawiamy relacje rodziców dziewczynki.

W 24 tygodniu ciąży dowiedzieliśmy się, że nasze pierwsze, upragnione dziecko ma tak ciężką wadę serca. Poinformowano nas, że śmiertelność tych dzieci to 70-80%. Wiadomość ta była dla nas jak zły sen. Pozostało nam się modlić i prosić Boga, że skoro nam ją dał, niech nam teraz jej nie odbiera.

W Szpitalu Klinicznym im. ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie 03.08.2011r. o godz. 20:13 na świat przyszła nasza wyczekiwana córka Olga z bardzo ciężką wrodzoną wadą serca pod postacią zespołu hipoplazji lewego serca – niedorozwój lewej komory i zastawki dwudzielnej, zwężenie drogi odpływu lewej komory ze wspólnym przedsionkiem, niewydolność serca, nieprawidłowy spływ żył systemowych, dodatkowa żyła główna górna prawostronna, zwężenie prawej żyły płucnej, zwężenie prawej tętnicy płucnej, odwróceniem trzewi.

Najpiękniejszy dzień naszego życia – narodziny naszego pierwszego dziecka – stał się jednocześnie początkiem dramatycznej walki o życie córeczki, która trwa do dziś.

reklama

Pełna historia choroby, odbytych już operacji dostępna TUTAJ.

Jeżeli chcecie pomóc, przelejcie dowolną kwotę pieniędzy na konto Fundacji Serce Dziecka. Pamiętajcie, że jest nas tutaj tysiące i nawet symboliczne 10 zł od każdego z nas przełoży się na 120 000 zł dla potrzebujących tych pieniędzy dzieci. Dane do przelewu:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
SWIFT BIGBPLPW
koniecznie z dopiskiem: Olga Darmograj
1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Olga Darmograj