Domowy mecz Dębu z Jeziorakiem Szczecin
Dąb Dębno

fot. własne

Przed nami kolejne piłkarskie emocje. W sobotę 7 listopada czeka nas mecz 13. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w którym zawodnicy Dębu Dębno podejmą u siebie ekipę Jezioraka Szczecin. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 14:00.

Drużyna Dębu Dębno po dwunastu kolejkach ma na koncie dokładnie 21 punktów, dzięki czemu plasuje się na siódmej pozycji w tabeli. Różnice punktowe pomiędzy zespołami są jednak tak niewielkie, że podopieczni trenera Marcina Domagały do trzeciej Iny Goleniów tracą zaledwie trzy oczka. Tymczasem gracze Jezioraka Szczecin z dorobkiem 12 punktów zajmują trzynastą pozycję w 4-ligowej tabeli.

reklama
Warto spojrzeć na ostatnie wyniki obu drużyn. Dąb Dębno najpierw wygrał w Słońsku 3-2 z Iskrą Białogard, by tydzień później przegrać na wyjeździe 1-3 z Olimpem Gościno. Tymczasem zawodnicy Jezioraka Szczecin mają za sobą porażkę 0-5 z Astrą Ustronie Morskie oraz zwycięstwo 2-0 z ekipą Odry Chojna.

Spotkanie 13. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, Dąb Dębno – Jeziorak Szczecin, zostanie rozegrane w sobotę 7 listopada o godzinie 14:00 na stadionie w Słońsku.