12 tysięcy osób w październiku na eDebno.pl!

eDebno - strona internetowa

fot. eDebno.pl

12 tysięcy osób dających łącznie 40 tysięcy odsłon – tak dokładnie prezentuje się październikowy bilans portalu internetowego eDebno.pl. Tym samym docieramy do kolejnych mieszkańców naszego regionu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

Praktycznie codziennie dzielimy się z Wami informacjami dotyczącymi gminy Dębno oraz okolic. Znajdziecie u nas wiadomości dotyczące życia kulturalnego, politycznego, czy sportowego. Nie brakuje również ogłoszeń oraz informacji o planowanych wydarzeniach.

reklama

Październik zakończyliśmy z dobrym wynikiem. Wśród 12 tysięcy osób nas odwiedzających 34% stanowiły osoby w wieku 25-34, natomiast 32% (18-24). Sporą liczbę wejść stanowiły również osoby od 35 do 44 roku życia (15%). Nieco ponad 10 tysięcy osób zaglądających do nas pochodziło z Polski, nieco mniej z Niemiec (blisko 400), Wielkiej Brytanii (ponad 200), czy Norwegii (niecałe 200).

Warto pochwalić się również rosnącym w siłę profilu facebookowym. Aktywna polityka w mediach społecznościowych pozwoliła zebrać już 1100 fanów, choć w tej materii jest jeszcze wiele do zaoferowania – rosnąca liczba fanów pokazuje, że idziemy w dobrym kierunku. Dziękujemy za wszystko i prosimy o więcej!