Koncert zespołu Dice w Dębnie

dice koncert

fot. Facebook

Już w najbliższy piątek 30 października 2015 roku odbędzie się koncert zespołu Dice, promujący drugi album – Paradice wydany w marcu 2015 roku przez wytwórnię Luna Music. Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców do baru Kowal.

Początek piątkowego koncertu zespołu Dice zaplanowano na godzinę 20:00. Wstęp wolny! W trakcie imprezy będzie okazja kupić płyty Paradice oraz Stara Historia w cenie 10 złotych. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdziecie klikając TUTAJ.

reklama

Dice muzycznie kwalifikują się do ekstraklasy polskiego ciężkiego rocka.”, „Okraszony zabójczymi riffami hard rock.”, „Rockowi dżentelmeni.”, „Zadziorne gitarowe riffy; świetne, przykuwające uwagę wokale; doskonała sekcja; interesujące solówki; polskojęzyczne teksty”- tak Magazyn Gitarzysta opisuje ten polski hard rockowy zespół, który na koncie ma już dwie płyty długogrające wydane przez wytwórnię Luna Music Polska. Płyty noszą tytuły „Stara Historia” (2013, Luna Music) oraz „Paradice” (2015, Luna Music). Najnowsza płyta trafiła do sklepów 06.03.2015r., a zespół na początku marca wyruszył w trasę promującą album. Płyty zespołu są do nabycia w m.in. w salonach Empik, Media Markt, Saturn, Merlin.pl, oraz na koncertach. Single z nowej płyty: https://m.youtube.com/user/DiceRocksVEVO.