Mieszkaniec Dębna zatrzymany za uprawę marihuany
policja

fot. google.com

Policjanci z wydziału kryminalnego z Dębna w jednym z mieszkań na terenie miasta ujawnili oraz zabezpieczyli 20 doniczek z roślinami konopi indyjskiej oraz środki odurzające w postaci marihuany o łącznej wadze 75 gramów – czytamy w oficjalnym komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu.

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Dębnie zatrzymali 28-letniego mieszkańca gminy Dębno, który usłyszał już zarzuty. – Kryminalni z Dębna uzyskali informację, iż w jednym z mieszkań na terenie gminy mogą znajdować się narkotyki. Policjanci ustalili adres i podjęli decyzję o przeszukaniu tych pomieszczeń. W środku ujawnili 20 doniczek z roślinami konopi o wysokości od 29- 174 cm. oraz środki odurzające w postaci marihuany o wadze około 75 gramów – czytamy w oficjalnym komunikacie.
W mieszkaniu znaleziono również dwie lampy nagrzewająco-oświetlające. Wszystkie materiały w sprawie zostały zabezpieczone. Tymczasem zatrzymany 28-latek usłyszał zarzut posiadania oraz uprawiania konopi indyjskich. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 3 lat.