Wyniki weekendowych meczów piłki nożnej

piłka nożna

fot. google.com

W kończący się weekend wspólnie emocjonowaliśmy się meczami ligowymi z udziałem drużyn reprezentujących naszą gminę. Tradycyjnie zachęcamy Was do sprawdzenia wyników spotkań.

Na dobry początek czekało nas spotkanie IV ligi zachodniopomorskiej, w którym zawodnicy Dębu Dębno zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z zespołem Kluczevii Stargard Szczeciński. Dębnianie mimo wszystko, nie mogą wstydzić się swojej postawy. Nieco później swój mecz powinni rozegrać piłkarze Myśli Dargomyśl. Okazało się jednak, że rezerwy Osadnika Myślibórz nie dojechały na mecz, dlatego nasz zespół wygrał starcie walkowerem.

reklama

Fatalnie w niedzielę spisali się gracze Sokoła Różańsko, którzy przegrali u siebie aż 2-10 z Olimpią Troszyn. Gole dla gospodarzy zdobywali Adrian Goździewski oraz Remigiusz Wróbel.  Trening strzelecki urządzili sobie za to gracze Olimpii Smolnica, którzy rozgromili przed własną publicznością zespół Pomorzanina Cychry aż 12-0! Pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Zbrzeźny, trzy razy Paweł Andrzejewski, a po jednej bramce strzelili Wojciech Baraniecki, Piotr Płuska i Arkadiusz Szczepański.

Minimalną porażkę na wyjeździe ponieśli juniorzy Dębu. Podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego w wyjazdowym starciu przegrali 2-4 z Gavią Choszczno, a bramki dla zespołu strzelali Przemysław Kowalski oraz Kacper Krzemiński. O niedzieli chcieliby jak najszybciej zapomnieć zawodnicy Santosu Sarbinowo, którzy przegrali na wyjeździe… 2-20 z rezerwami Piasta Karsko. Honor drużyny uratowały trafienia Przemysława Bobika i Romualda Gury.

Wyniki weekendowych meczów piłki nożnej:
Kluczevia Stargard 0-0 Dąb Dębno
Myśla Dargomyśl 3-0 Osadnik II Myślibórz
Gavia J Choszczno 4-2 Dąb J Dębno
Piast II Karsko 20-2 Santos Sarbinowo
Olimpia Smolnica 12-0 Pomorzanin Cychry
Sokół Różańsko 2-10 Olimpia Troszyn