Ciężkie zadanie Dębu. Wyjazd do Stargardu

Dąb Dębno

fot. własne

W najbliższą sobotę 17 października 2015 roku czekają nas piłkarskie emocje związane z meczem 10. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w którym zawodnicy Dębu Dębno zagrają na wyjeździe z zespołem Kluczevii Stargard Szczeciński.

Sobotnie spotkanie można z pewnością zaliczyć do tych za przysłowiowe sześć punktów. Dębnianie prowadzeni przez trenera Marcina Domagałę po dziewięciu kolejkach mają na koncie 17 punktów, dzięki czemu plasują się na szóstej pozycji w tabeli. Tymczasem zespół Kluczevii uzbierał dotąd o jedno oczko więcej, a więc tyle samo co wicelider rozgrywek – Ina Goleniów.

reklama
Kluczevia Stargard Szczeciński prowadzona przez trenera Marcina Narkuna w ubiegły weekend potrafiła wywieźć komplet punktów z trudnego terenu w Chojnie, a autorem zwycięskiego gola został wówczas Magnuski. Piłkarze Dębu w tym samym czasie rozprawili się w derbach powiatu z Osadnikiem Myślibórz, dlatego zamierzają pójść za ciosem, odnosząc kolejne zwycięstwo.

Spotkanie Kluczevia Stargard Szczeciński – Dąb Dębno zostanie rozegrane w sobotę 17 października o godzinie 11:00. Sędzią głównym będzie M. Beczko.