W Dębnie utworzono Grupę Wsparcia

eDebno - strona internetowa

fot. eDebno.pl

W piątek 25 września 2015 roku w Dębnie została utworzona grupa wsparcia dla dzieci niepełnosprawnych z zaburzeniem mowy, autystycznych oraz z innymi zaburzeniami rozwoju, a także dla ich rodziców – czytamy na oficjalnej stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

– Grupa Wsparcia ,,Przebiśniegi” adresowana jest do dzieci niepełnosprawnych oraz ich rodziców zainteresowanych wprowadzeniem konstruktywnych zmian w swoim życiu oraz którym zależy na szczęśliwym dzieciństwie swoich dzieci oraz ich rozwoju. Grupa ma charakter otwarty, uczestnictwo w niej nie wymaga uprzedniego zapisania – czytamy na stronie internetowej debno.pl.

reklama
Wszystkich rodziców dzieci niepełnosprawnych, a także specjalistów w dziedzinie logopedii, pedagogiki, psychologii oraz wolontariuszy zapraszamy już teraz do współpracy. Jednocześnie informujemy, że kolejne spotkanie grupy wsparcia „Przebiśniegi” odbędzie się już 16 października o godzinie 17:00 w Oratorium św. Jana Bosko przy Kościele pw. św. Ap. Piotra i Pawła w Dębnie. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu: 724 493 877.