III Bieg „Dębno mówi NIE narkotykom” za nami

fot. eDebno.pl

fot. eDebno.pl

Ostatnia niedziela czerwca, to dla 93 amatorów biegania z Dębna (53 osoby) i okolic kolejny dzień zmagań w ramach III Biegu „Dębno mówi NIE narkotykom”. Podobnie jak w wcześniejszych edycjach rywalizacja sportowa zeszła na drugi plan, ustępując miejsca krzewieniu idei Dębna wolnego od narkotyków.

W myśl tego szczytnego celu pobiegły nasze Dębnianki ustępując miejsca na podium zawodniczkom przyjezdnym. Pierwsze miejsce zajęła Edyta Androniak (Witnica) uzyskując czas 25.12, Drugie miejsce przypadło mieszkance Kostrzyna – Agnieszce Hytry, której przebiegnięcie trasy zajęło 25.30 min, a tuż za nią, z czasem 25.33 na metę wbiegła Beata Jeleniewska z Gorzowa Wielkopolskiego.

reklama

Mniej gościnni okazali się być Panowie. Najszybszy dzisiaj był Tomasz Chawawko, któremu na pokonanie trasy wystarczyło 19.53 min. Na drugim miejscu uplasował się Józef Podbereski (Gudzisz), który stracił do zwycięzcy jedynie 9 sekund, uzyskując tym samym 20.02 min. Podium wśród biegaczy zamknął z czasem 20.23 min mieszkaniec Drezdenka Piotr Majzlik.

Wszystkim biorącym udział w zawodach serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji, dostępnej na naszym Facebook’u lub klikając TUTAJ.

Wyniki Pań -> TUTAJ.
Wyniki Panów -> TUTAJ.