Sukcesy uczniów Gimnazjum Oświatowego

fot. debno.pl

fot. debno.pl

Gimnazjum Stowarzyszenie Oświatowego im. Ignacego Łukasiewicza w Dębnie może pochwalić się licznymi sukcesami odniesionymi przez uczniów szkoły na arenie wojewódzkiej, powiatowej oraz gminnej – czytamy w oficjalnych serwisie internetowym miasta.

reklama

Pierwszym z wymienionych uczniów jest Bartosz Woltman. Uczeń klasy drugiej gimnazjum został po raz kolejny laureatem XVI Małej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Tymczasem Piotr Matusiak został wyróżniony z historii podczas konkursu organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie.

Warto wspomnieć również o uczniu klasy trzeciej, Danielu Zwijaczu, który został w tym roku finalistą wojewódzkiego konkursu geograficznego. Z kolei Aleksandra Radziukiewicz zajęła drugie miejsce w szóstym Regionalnym Konkursie o Parkach Narodowych. Wysoką pozycją w konkursie o Barlinku i okolicach może pochwalić się również drużyna w składzie Hanna Maciocha, Aleksandra Radziukiewicz i Bartosz Woltman. Wśród wyróżnionych osób znaleźli się również Marcin Kowalski, Piotr Kisły oraz Kornal Rozumek. Wspomniana trójka zajęła pierwsze miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.