Radni PiSu u Wiceprezesa KSSSE w Kostrzynie

fot. eDebno.pl

fot. eDebno.pl

Nowe miejsca pracy, to jeden z głównych problemów naszego miasta. Informacja o potencjalnym inwestorze, firmie Alder Polska Sp. z.o.o. praktycznie rzutem na taśmę, zapewniła burmistrzowi reelekcję. Radni PiS: Izabela Kowalska, Dariusz Gaczyński, Marcin Struk i Wicestarosta powiatu Myśliborskiego Danuta Patkowska postanowili sprawdzić na jakim etapie są rozmowy z inwestorem oraz jak wygląda współpraca na linii  Dębno – KSSSE.

Wiceprezes Kostrzyńsko- Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Roman Dziduch opowiedział swoim gościom o współpracy z inwestorami, o tym w jaki sposób KSSSE o nich zabiega. Potwierdził także tezę, że bez uzbrojonych terenów nie jesteśmy przez potencjalnych inwestorów brani pod uwagę i pochwalił, że w końcu decyzja o uzbrojeniu została podjęta.

reklama

Oświadczył również, że spotyka się w sprawie przyciągania do Dębna inwestorów z burmistrzem Piotrem Downarem, a także że ostatnia rozmowa pomiędzy przedstawicielami strefy, a firmą Alder Polska miała miejsce około półtora roku temu. Zapewnił również, że chętnie przyjmie zaproszenie na Sesje Rady Miejskiej w Dębnie, aby omówić ten temat. Radni PiS zobligowali się do wystosowania wspomnianego zaproszenia.

20150608_090511 20150608_090451