Dzień Dziecka z DOKiem

fot. eDebno.pl

fot. eDebno.pl

Boisko przy Dębnowskim Ośrodku Kultury pełniło dzisiaj nietypową rolę. Na murawie zagościły dmuchane zamki i mini scena, a wszystko to za sprawą obchodów święta wszystkich dzieci- dnia dziecka.

Poza zamkami, do których ustawiały się kolejki chętnych, przygotowano także wiele innych atrakcji. Na amatorów rękodzieła czekało koło garncarskie, przy którym, dzięki pomocy instruktora można było stworzyć własne garnuszek.

Równie długa kolejka jak na zamki, prowadziła do pań, które na ten wyjątkowy dzień, zmieniały dzieci w tygrysy, motyle i inne wymyślone wzory, dzięki malunkom na twarzy. To jednak nie wszystko. Każde z dzieci, które odważyło się powiedzieć wierszyk, zaśpiewać piosenkę lub zatańczyć przed zgromadzoną publicznością dostawało w zamian symboliczną nagrodę w postaci piłki, puzzli czy czekoladek.

reklama

Największe zainteresowanie wzbudziła jednak zumba, prowadzona przez wykwalifikowaną instruktorkę, zaciekawiła wszystkich zgromadzonych, którzy chętnie uczyli się nowych kroków.

Całość imprezy dopełniły pokazy wychowanków DOK. Pokaz grupy tanecznej KEEP oraz wernisaż prac zespołu plastycznego Pastele.

Zdjęcia z tego wydarzenia są już dostępne na naszym Facebooku lub klikając TUTAJ.