Dębno wyróżnione w konkursie Gazety Prawnej

fot. UM Dębno

fot. UM Dębno

Gmina Dębno oraz Burmistrz naszego miasta zostali wyróżnieni w konkursie organizowanym przez Gazetę Prawną- Perły samorządu 2015. Patronat nad konkursem objął Prezydent RP- Bronisław Komorowski. 

Nasza gmina została sklasyfikowana na 10. pozycji w kategorii Gminy miejsko- wiejskie. Natomiast Burmistrz Piotr Downar, również na 10. miejscu sklasyfikowany został w kategorii Włodarz gminy miejsko- wiejskiej.
Dzięki temu wyróżnieniu Dębno zyskało darmową reklamę w ogólnopolskim piśmie. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na zainteresowanie inwestorów naszymi terenami, tak żeby za kolejne 25 lat być na podobnej, lub jeszcze wyższej pozycji.

reklama

Panu Piotrowi Downarowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu serdecznie gratulujemy.

IMG_6609 IMG_6610 IMG_6616 IMG_6613