Wyniki weekendowych meczów piłkarskich

piłka nożna

fot. google.com

W ubiegły weekend wspólnie emocjonowaliśmy się meczami piłki nożnej z udziałem drużyn reprezentujących Gminę Dębno. Na stronie internetowej eDebno.pl możecie już teraz sprawdzić komplet wyników.

Na dobry początek emocjonowaliśmy się wyjazdowym meczem drużyny Dębu Dębno, która tym razem przegrała na wyjeździe 2-3 z zespołem Gryfa Kamień Pomorski. Bramki dla przyjezdnych strzelali Konrad Woźniak oraz Kamil Walków. Tymczasem dwa trafienia Krzysztofa Sikory zapewniły zwycięstwo Myśli Dargomyśl, która pokonała u siebie 2-1 drużynę Ogniwa Babinek. Gorycz porażki przełknęli gracze Santosu Sarbinowo, tym razem przegrali u siebie wysoko z Sępem Brzesko.

reklama

Z kompletu punktów może cieszyć się Pomorzanin Cychry. Trzy bramki Norberta Kikosickiego oraz Ryszarda Czapaluka i Tomasza Szozdy zapewniły zwycięstwo ze Zjednocznymi Kurzycko. Z kolei bezbramkowym remisem zakończył się bój Olimpii Smolnica z Błyskawicą Kluki. Wysoką porażką juniorów Dębu zakończył się natomiast mecz z Salosem Szczecin. Honorowego gola dla gospodarzy zdobył Przemysław Kowalski.

Wyniki weekendowych meczów piłkarskich:
Gryf Kamień Pomorski 3-2 Dąb Dębno
Myśla Dargomyśl 2-1 Ogniwo Babinek
Santos Sarbinowo 0-5 Sęp Brzesko
Pomorzanin Cychry 5-2 Zjednoczeni Kurzycko
Olimpia Smolnica 0-0 Błyskawica Kluki
Sokół Rożańsko 3-2 Tywa Swobnica
Dąb Dębno J 1-6 Salos Szczecin J