Wyniki meczów drużyn z Gminy Dębno

piłka nożna

fot. google.com

W ubiegły weekend wspólnie emocjonowaliśmy się meczami piłki nożnej z udziałem drużyn z Gminy Dębno. Tradycyjnie więc przedstawiamy Wam komplet wyników zespołów.

W sobotę kolejne zwycięstwo na 4-ligowych boiskach odnieśli piłkarze Dębu Dębno. Podopieczni trenera Marcina Domagały po dwóch bramkach Kamila Walkowa i jednej Pawła Osowskiego, wygrali na wyjeździe 3-0 z zespołem Hutnika Szczecin. Bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Myśli Dargomyśl, która zmierzyła się na wyjeździe z Sokołem Pyrzyce. Gorycz porażki przełknęli gracze Olimpii Smolnica, a w ich pojedynku lepsze okazały się rezerwy Osadnika Myślibórz.

reklama

Ze zwycięstwa mogą cieszyć się piłkarze Santosu Sarbinowo, którzy po bramkach Cacaja i Gury, wygrali 2-0 z Gwiazdą Żalęcino. Podziałem punktów zakończył się mecz Pomorzanina Cychry z GKS Golenice, oba gole dla gospodarzy zdobył Norbert Kikosicki. Niedzieli nie będą najlepiej wspominali zawodnicy Sokoła Różańsko i juniorzy Dębu Dębno. Pierwsi przegrali 2-8 z Czarnymi Czerników, natomiast drudzy 0-3 z CRS Barlinek.

Weekendowe wyniki meczów drużyn z Gminy Dębno:
Hutnik Szczecin 0-3 Dąb Dębno
Sokół Pyrzyce 0-0 Myśla Dargomyśl
Osadnik II Myślibórz 3-2 Olimpia Smolnica
Pomorzanin Cychry 2-2 GKS Golenice
Dąb Dębno (J) 0-3 CRS Barlinek (J)
Sokół Różańsko 2-8 Czarni Czerników
Santos Sarbinowo 2-0 Gwiazda Żalęcino