Zagłosuj na Dębno. Nivea buduje place zabaw!

plac_zabaw_nivea

fot. nivea.pl

Już teraz każdy mieszkaniec Dębna i okolic może przyczynić się do wybudowania placu zabaw. W jaki sposób to zrobić? Wystarczy codziennie zagłosować w konkursie NIVEA, do którego Spółdzielnia Mieszkaniowa GRYF zgłosiła teren na osiedlu Waryńskiego.

reklama

Zasady konkursu organizowanego przez NIVEA są bardzo proste. Każdy mieszkaniec raz dziennie może zagłosować na zgłoszone lokalizacje., wśród nich znalazło się osiedle Waryńskiego w Dębnie zgłoszone przez Spółdzielnię Mieszkaniową GRYF. Firma NIVEA zobligowała się wybudować nowoczesne place zabaw w czterdziestu lokalizacjach, które uzbierały największą ilość głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i zostało podzielone na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja.

Dębno z 69 głosami (stan na 17 kwietnia, godz. 19:35) zajmuje obecnie dopiero 1033 miejsce, ale dzięki Waszym głosom jesteśmy w stanie znaleźć się znacznie wyżej. Aby oddać swój głos należy wejść na stronę internetową www.nivea.pl, a następnie z wybranych lokalizacji wybrać Dębno. Wówczas możemy zagłosować poprzez e-mail.