Gimnazjum z Dębna tuż za podium w unihokeju

unihokej_debno

fot. debno.pl

Gimnazjaliści z Dębna rywalizowali 16 kwietnia w finale Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Chłopców. Drużyna reprezentująca nasz region otarła się o strefę medalową, przegrywając spotkanie o trzeciej miejsce. Mimo tego, jest to spory sukces drużyny.

reklama

16 kwietnia w Wierzchowie rozegrano finał Wojewódzkiej Gimnazjady w Unihokeju Chłopców. W turnieju wzięło udział osiem najlepszych zespołów z województwa, w tym Gimnazjum Publiczne z Dębna. Nasi zawodnicy w fazie grupowej wygrali 3-0 z Gimnazjum 14 Szczecin, 4-1 z Mrzeżynem, a także przegrali 2-6 z Wierzchowem. Podopieczni trenera Waldemara Pożaryckiego w półfinałowym meczy przegrali 2-7 z Grzmiącą, natomiast w starciu o trzecie miejsce ulegli nieznacznie zawodników z Bierzwnika.

Drużynę Gimnazjum Publicznego w Dębnie reprezentowali: Szymon Kołtuniak, Kamil Krzemiński (5 bramek), Marek Rzechółka, Nikodem Mazur (3 bramki), Jacek Gołębiowski, Piotr Grocholski, Jakub Grądziel (1 bramka), Damian Sulich (1 bramka), Alan Niedźwiecki, Damian Piekarski, Grzegorz Białej, Filip Talenga (1 bramka).