Wyniki weekendowych meczów naszych drużyn

piłka nożna

fot. google.com

W ubiegły weekend mieliśmy okazję wspólnie emocjonować się meczami ligowymi drużyn reprezentujących Gminę Dębno. Już teraz na stronie internetowej eDebno.pl możesz sprawdzić komplet wyników.

Na dobry początek czekały nas dwa sobotnie spotkania. W pierwszym piłkarze Dębu Dębno w ramach IV ligi zachodniopomorskiej wygrali u siebie 1-0 z zespołem Stali Szczecin, a autorem zwycięskiego gola został Kamil Walków. Gorycz porażki przełknęli niestety zawodnicy Myśli Dargomyśl, którzy w wyjazdowym starciu przegrali 0-3 z wyżej notowanym Orłem Trzcińsko-Zdrój.

reklama

Remisem 2-2 zakończyło się spotkanie Olimpii Smolnica z Piastem Piaseczno, a bramki dla gospodarzy niedzielnego meczu strzelali Grzegorz Zając i Marcin Rusinek. Gorycz porażki przełknęli gracze Pomorzanina Cychry, którzy ulegli na wyjeździe 2-3 zespołowi Goplany Żabów.  Niezbyt optymistyczne wiadomości napłynęły do nas również z Golenic, gdzie Santos Sarbinowo przegrał 0-2 z GKS Golenice. Tymczasem w ramach rozgrywek B klasy, zespół Sokoła Różańsko po trafieniu Adriana Pasterniaka zremisował na wyjeździe 1-1 z Koroną Klępicz.

Wyniki meczów ligowych drużyn z Gminy Dębno:
Dąb Dębno 1-0 Stal Szczecin
Orzeł Trzcińsko-Zdrój 3-0 Myśla Dargomyśl
Olimpia Smolnica 2-2 Piast Piaseczno
Goplana Żabów 3-2 Pomorzanin Cychry
Korona Klępicz 1-1 Sokół Różańsko
GKS Golenice 2-0 Santos Sarbinowo