Marcin Struk wygrał wybory uzupełniające do Rady Miejskiej

Urna

fot. google.com

W niedzielę 12 lutego 2015 roku odbyły się wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Dębnie. Po oficjalnym przeliczeniu głosów poinformowano, że miejsce Grzegorza Kujdy zajmie Marcin Struk reprezentujący KWW Dębno Prawo i Samorządność.

reklama

Zwycięzca uzupełniających wyborów zostawił daleko z tyłu resztę stawki. Marcin Struk zebrał 53 głosów, natomiast druga Mariola Jastrzębska – 18 głosów. Z kolei 15 osób głosowało na trzeciego Andrzeja Dobrowolskiego. Poniżej prezentujemy Państwo komplet wyników wyborów uzupełniających.

Wyniki wyborów uzupełniających do Rady Miejskiej w Dębnie:
1. Marcin Struk (KWW Dębno Prawo i Samorządność) – 53 głosów
2. Mariola Jastrzębska (KWW Sprawiedliwość i Praworządność) – 18 głosów
3. Andrzej Dobrowolski (KWW BO TO NASZA GMINA) – 15 głosów
4. Wacław Baranowicz (KWW WSPÓLNIE DLA GMINY) – 12 głosów
5. Michał Cholewiński (KWW Nasze Dębno) – 8 głosów
6. Dariusz Dutkiewicz (KWW DĘBNO TO NASZA GMINA) – 7 głosów