Dąb Dębno zagra z Pogonią w Pucharze Polski

Dąb Dębno

fot. własne

W najbliższą środę 8 kwietnia piłkarze Dębu Dębno w 1/8 finału Pucharu Polski okręgu szczecińskiego zagrają na własnym obiekcie z zespołem rezerw Pogoni Szczecin. Początek meczu o godzinie 17:00.

Drużyna Dębu Dębno w ramach okręgowych zmagań w Pucharze Polski, zagra na stadionie przy ulicy Gorzowskiej z zespołem Pogoni II Szczecin. Najbliższy przeciwnik biało-zielonych występuje na co dzień w rozgrywkach III ligi Bałtyckiej, gdzie z dorobkiem 23 punktów zajmuje 12 miejsce. Szczecinianie w poprzednim spotkaniu przegrali u siebie 0-1 z Kaszubią Kościerzyna.

reklama

Tymczasem zespół Dębu Dębno grający na co dzień w IV lidze zachodniopomorskiej, zajmuje wysokie, drugie miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Marcina Domagały do prowadzącego Świtu Skolwin tracą zaledwie 2 punkty, a ostatnio po trafieniu Damiana Kuśnierczaka wygrali na wyjeździe 1-0 z Energetykiem Gryfino.

Mecz Dąb Dębno – Pogoń II Szczecin w ramach 1/8 finału Pucharu Polski okręgu szczecińskiego zostanie rozegrany w środę 8 kwietnia. Początek o godzinie 17:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion!